dkmedier
dknyt
dknyt
dksocial
dksundhed
doi
doi

Bios-direktør afviser beskyldninger fra 3F

Bios-direktør afviser de mange beskyldninger fra 3F. 'Vi har ikke haft problemer med arbejdsforhold eller overenskomst', lyder det
22. OKT 2015 12.15

- Jeg er meget forundret. Jeg har overhovedet ikke hørt fra 3F. Jeg har talt med både Dansk Erhverv og Region Syddanmark, og ingen af de to har hørt noget.

Nyheder er værd at betale for

Tekst, grafik, billeder, lyd og andet indhold på dette website er beskyttet efter lov om ophavsret. DK Medier forbeholder sig alle rettigheder til indholdet, herunder retten til at udnytte indholdet med henblik på tekst- og datamining, jf. ophavsretslovens §11 b og DSM-direktivets artikel 4.

Kunder med IP-aftale/Storkundeaftaler må kun dele DK Indkøbs artikler internt til brug for behandling af konkrete sager. Ved deling af konkrete sager forstås journalisering, arkivering eller lignende.

Kunder med personligt abonnement/login må ikke dele DK Indkøbs artikler med personer, der ikke selv har et personligt abonnement på DK Indkøb

Afvigelse af ovenstående kræver skriftlig tilsagn fra DK Medier.

Tilmeld dig nyhedsbrevet

https://www.dkindkob.dk/artikel/bios-direktoer-afviser-beskyldninger-fra-3f

GDPR