Kombit sænker prisen for køreprøvebookinger

KORT NYT
17. AUG 2017 7.59

Løsningen Køreprøvebooking er nået så langt i videreudviklingen, at prisen nu kan sættes ned, oplyser Kombit. Det sker samtidigt med, at der er blevet videreudviklet på systemet. Kommunerne betaler l

Nyheder er værd at betale for

Tekst, grafik, billeder, lyd og andet indhold på dette website er beskyttet efter lov om ophavsret. DK Medier forbeholder sig alle rettigheder til indholdet, herunder retten til at udnytte indholdet med henblik på tekst- og datamining, jf. ophavsretslovens §11 b og DSM-direktivets artikel 4.

Kunder med IP-aftale/Storkundeaftaler må kun dele DK Indkøbs artikler internt til brug for behandling af konkrete sager. Ved deling af konkrete sager forstås journalisering, arkivering eller lignende.

Kunder med personligt abonnement/login må ikke dele DK Indkøbs artikler med personer, der ikke selv har et personligt abonnement på DK Indkøb

Afvigelse fra ovenstående kræver skriftligt tilsagn fra DK Medier.

https://www.dkindkob.dk/artikel/kombit-saenker-prisen-for-koreprovebookinger

GDPR